.::. دانشکده علوم پایه وپزشکی .::.

در خصوص امتحانات پایان ترم

در خصوص امتحانات پایان ترم

تاریخ: 1393/03/05 - 10:21


استاد ارجمند 
با سلام و احترام

 خواهشمند است سئوالات پايان ترم را آماده نموده (بصورت تایپی) و پس از قرار دادن در پاکت سوالات ( موجود در دفتر دانشکده ) انرا بصورت دربسته تحويل رئيس محترم آموزش دانشکده علوم پايه و پزشکي(آقاي فرجي) فرماييد. در خصوص امتحانات پايان ترم دانشکده علوم پايه و پزشکي خواهشمند است به موارد ذیل توجه فرماييد:

 

-  سئوالات مربوط به دروس رشته هاي دانشکده علوم پايه و پزشکي( مشخص شده در فرم ابلاغ امتحان پايان ترم شما)  فقط تحويل دانشکده علوم پايه و پزشکي (آقاي فرجي) گردد. لازم به عرض است که سوالات مربوط به ساير دانشکده ها به دانشکده مربوطه تحويل داده شود.

- خواهشمند است پاکت سئوالات را حداقل یک هفته قبل از برگزاري امتحان تحويل رئيس محترم آموزش دانشکده فرمائید. جهت اطلاع از تاریخ امتحان پایان ترم خود میتوانید با استفاده از رمز و کلمه عبور خود در سیستم ثبت نمرات دلنشگاه به آدرس زیر مراجعه نمایید. اساتیدی که از ترم جاری با دانشگاه شروع به همکاری نموده اند خواهشمند است جهت دریافت رمز و کلمه عبور به اداره ثبت نمرات دانشگاه، خانم ابراهیمی، حضورا مراجعه نمایند.

www.iauz.ac.ir لینک ثبت نمرات

 

-  فرم محروميت دانشجو از امتحان پايان ترم را يک هفته قبل از شروع امتحانات (حداکثر مورخه94/3/31) تحويل آموزش دانشکده فرمائید.

-  دفترچه راهنما برگزاري امتحانات پايان ترم دانشکده علوم پايه و پزشکي (شامل زمان و مکان برگزاري امتحانات دروس ) متعاقباً در ايميل هاي بعدي حضورتان ارسال خواهد شد و در سايت کامپيوتري دانشکده هم قابل دانلود خواهد بود.

در ضمن فرم خام سئوالات و فرم حذف دانشجو(بدلیل غیبت بیش از حد) در لینک فرم آموزشی، خدمات آموزشی دانشکده موجود است(اینجا کلیک کنید)

 

با سپاس فروان از همکاري صميمانه شما

دانشکده علوم پايه و پزشکي دانشگاه آزاد اسلامی زنجان