.::. حوزه معاونت علوم پزشکی .::.

کلینیک روانشناسی

.

تاریخ: 1399/11/01 - 15:43


با سلام

به اطلاع می رساند مرکز مشاوره و روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان آماده ارایه خدمات روانشناختی فردی،زوجی و خانوادگی در خدمت همکران دانشجویان وعموم مردم به صورت حضوری و تلفنی می باشد.

 

کلینیک روانشناسی و مشاوره دانشگاه آزاد زنجان از گروهی متخصصین حیطههای مختلف روانشناسی، مشاوره و درمان تشکیل شده که خدمات متنوعی به کودکان و نوجوانان و بزرگسالان و خانوادههای آنان ارایه میکند.

اهداف:

کلینیک با ایجاد محیطی آرام، و در اختیار داشتن تجهیزات بروز و تیمی مجرب بهدنبال برداشتن گامهای مفید و محکم در زمینهی مشاوره و روانشناسی و خدمات روانپزشکی است.

در راستای احقاق همین اهداف این مجموعه اقدام به برگزاری کارگاههای آموزشی روانشناسی در زمینههای مختلف کرده است تا با ارتقای سطح دانش افراد در این زمینه بتواند به حد مطلوبی این وظیفه مهم را اجرا کند.

شما میتوانید برای کسب اطلاع از برنامه کارگاههای آموزشی این مرکز از طریق................. و با شماره تماس:09903866400 ـ  33460061ـ 024   با تیم کلینیک در ارتباط باشید.

 

خدماتی که در این مجموعه در زمینهی درمان ارائه میگردد شامل:

 

 

 

آدرس: اعتمادیه-دانشگاه آزاد اسلامی زنجان

شماره تلفن و ساعات پذیرش:

09923866400

9 -12 صبح

15-20 عصر

 

 

مشاوره قبل از تصمیمگیری و اقدام، مهمترین و هوشمندانهترین تصمیمی است که والدین در ارتباط با فرزندان خویش انجام میدهند. ما امیدواریم بتوانیم خدمات ارزنده، مفید و کاربردی به شما  ارایه کنیم.

 


 

 

 

 

Inline image

 

 

 

 

 

Inline image

 

 

Inline image