.::. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی امین .::.

جذب همیاران مشاور امین

همیار مشاور امین، دانشجوی داوطلبی است که ضمن عضویت در کانون دانشجویی همیاران سلامت روان، آمادگی خود را برای انجام خدمات مرتبط با سلامت روان، آموزش، پیشگیری، شناسایی، یاری رسانی و ارجاع دانشجویان نیازمند به خدمات مشاوره اعلام می‌دارد.

تاریخ: 1399/01/28 - 00:52


مرکز مشاوره دانشگاه به اطلاع می‌رساند؛

 

همیار مشاور امین، دانشجوی داوطلبی است که ضمن عضویت در هسته دانشجویی همیاران مشاور امین، آمادگی خود را برای انجام خدمات مرتبط با مسائل روانشناختی ،سلامت روان، آموزش، پیشگیری، شناسایی، یاری رسانی و ارجاع دانشجویان نیازمند به خدمات مشاوره اعلام می‌دارد و خدمات خود را ارائه نموده و در فعالیتهای اجتماع محور مرکز مشاوره (اعم از اردوها، غرفه‌های مناسبتی و جلسات با محور سلامت روان) مشارکت می‌نماید.

 

وظايف همیاران سلامت روان:

 

۱- شرکت در برنامه‌های آموزشی ترویجی مرکز مشاوره

 

۲-شناسایی و کمک به دانشجویان در زمینه مسائل تحصیلی و برنامه‌ریزی درسی با ارجاع به روانشناس به ویژه در ایام امتحانات

 

۳-شناسایی و راهنمایی اولیه دانشجویان در مورد افت تحصیلی

 

۴-یاری رسانی به سایر دانشجویان در زمینه مشكلات و مسائل ارتباطی در محیط‌های خوابگاهی

 

۵-آموزش و یاری رسانی به سایر دانشجویان در زمینه مدیریت استرس و حل مسئله

 

۶-تلاش برای شناسایی و رفع نیازهای اقتصادی دانشجویان نیازمند اقتصادی

 

۷-مشارکت و همراهی با مرکز مشاوره در اجرای برنامه‌های آموزشی پیشگیری

 

۸-همكاری با مرکز مشاوره در طراحی، تدارک و اجرای طرح‌های پیشگیری و مداخلاتی با رویكرد اجتماع محور به ویژه در سطح خوابگاه‌ها

 

همیاران مشاور امین دانشگاه آزاد اسلامی زنجان ، شامل دانشجویانی است که به صورت داوطلبانه در محیط دانشگاه وخوابگاه‌ها و یا به صورت همیاران اجرایی، فعالیت می‌کنند. همیاران داوطلب به صورت رایگان و با محوریت کمک به همنوعان و علاقه و انگیزه‌ای که برای کار در این حوزه را دارند، فعالیت می‌کنند.

 

بنا به توضیحات فوق آن دسته از دانشجویانی که علاقمند به عضویت در هسته همیار مشاور امینمی‌باشند، می‌توانند با "خانم احمدی کارشناس مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی امین" از ساعت 13-8 روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره " 09192774283 "تماس بگیرند، هماهنگی لازم را به عمل آورند.