.::. دبیرخانه هیات اجرایی جذب دانشگاههای آزاد اسلامی استان زنجان .::.

گزارش اولین و دومین منشور اخلاقی اساتید

گزارش اولین و دومین منشور اخلاقی اساتید دانشگاههای ازاد اسلامی استان زنجان

تاریخ: 1396/07/26 - 14:44


 

گزارش برگزاری کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی استانی با عنوان " تبیین منشور اخلاقی استادان" ویژه مدرسین حق التدریس واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاههای آزاد اسلامی استان زنجان برگزار شد.

 

اولین ودومین کارگاه آموزشی استانی با عنوان" تبیین منشور اخلاقی استادان " ویژه مدرسین حق التدریس واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاههای آزاد اسلامی استان زنجان در مورخ 23/8/95 و 21/9/95 با حضور ریاست محترم هیأت اجرایی جذب استان جناب آقای دکتر رجائی و دبیر محترم هیأت اجرایی استان جناب آقای دکتر  رهنما و مدیر کل محترم حراست استان جناب آقای مهندس اصلاحی و رئیس محترم دبیر خانه جذب استان سرکار خانم رئوفی و با سخنرانی جناب آقای دکتر عقدایی و جناب آقای دکتر فومنی (مدرسین محترم این دوره) در سالن کنفرانس و همایشهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان برگزار گردید.

در ابتدای این کارگاه ریاست هیأت اجرایی جذب استان جناب آقای دکتر رجائی ضمن ارائه گزارش مبسوطی از روند فعالیتهای دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان و تاکید بر افزایش سطح کیفی دانشگاه ، برگزاری این کارگاه ها را مورد تاکید قرار دادند و همچنین از اساتید و مدرسین که پیشرفت کشور حاصل ثمره خدمات بی بدیل آنان می باشد را قدردانی نمودند.

در ادامه سخنان ریاست جذب استان دبیر هیأت اجرایی جذب جناب آقای دکتر رهنما ضمن اشاره به اهداف برگزاری این دوره تصریح کردند: ما در دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به رعایت مقررات و بخشنامه های صادره سازمان و رعایت سلسله مراتب اداری و تکریم ارباب رجوع ودانشجویان و انجام امور آنها بصورت درست و در کوتاه ترین زمان ممکن می باشیم. و دبیر خانه جذب استان در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی در تلاش می باشد این جلسات و کارگاههای آموزشی به صورت پیوسته برگزار گردد.

در ادامه جناب آقای مهندس اصلاحی مدیر محترم حراست دانشگاه پیرامون مباحث اخلاقی مسائل مختلفی را مطرح نموده و رعایت نظم و انظباط کاری ، وقت شناسی و مسئولیت پذیری را بستر ی مناسب برای پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه بر شمردند.

 

 

 

 

سخنران اصلی کارگاه جناب آقای دکتر عقدایی نیز به صورت کامل و جامع به مباحث اصلی منشور اخلاقی اشاره نموده و تاکید داشتند که اساتید محترم ضمن حضور مستمر در دانشگاه ، روحیه کار جمعی را در دانشگاه ایجاد و توسعه داده به طوری که همه با هم و با انگیزه بالا بیاموزند، با یکدیگر کشف کنند، به کمک هم کار کنند و در انجام بهترین کارهای علمی یکدیگر را تشویق نمایند و با نوآوری، مرزهای دانش و فناوری را گسترش دهند و دانشگاه را در بالاترین سطوح علمی در جهان معرفی و مطرح نمایند و بر شهرت آن بیفزایند و دقت کنند تا به آن آسیبی وارد نشود.

 

در خاتمه یاد آور می گردد کارگاه منشور اخلاقی استادان برای اشنایی مدرسین محترم واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی استان زنجان به منظور ارتقاء کیفیت اموزشی و بهره وری مناسب اساتید و دانشجویان از کلاس های درسی به همت دبیرخانه هیات اجرایی جذب استان برنامه ریزی و اجرا گردید .و بااستقبال بسیار خوب و چشمگیر مدرسین واحد ها و مراکز مواجه شد. در پایان کارگاه آموزشی جلسه پرسش و پاسخ مدرسین حق التدریس  با ریاست محترم هیأت اجرایی جذب استان برگزار گردید.

 

 ضمناً تصویر منشور اخلاقی تدوین شده در هیأت اجرایی استان به همراه گواهی شرکت در این کارگاه توسط دبیر خانه هیأت اجرایی استان صادر و تحویل شرکت کنندگان در کارگاه گردید.