.::.با حکم حجت‌الاسلام قمی؛ هدایت تبلیغات اسلامی استان زنجان به حجت‌الاسلام سعید احمدی واگذار شد.::.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی هدایت اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان را به حجت‌الاسلام والمسلمين سعید احمدی واگذار کرد.

تاریخ: 1398/04/30 - 13:13


به گزارش خبرنگار حوزه معارف اسلامی گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی هدایت اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان را به حجت‌الاسلام والمسلمين سعید احمدی واگذار کرد.

در ابتدای این حکم انتصاب با بیان ویژگی‌های منحصر به فرد این استان آمده است: استان مؤمن و شهیدپرور زنجان، استانی حاصلخیز با استعداد فرهنگی بالا است که به فرموده رهبر فرزانه‌مان، نسبتِ رشد اخلاقی و دینی مردم آن بالاتر از بسیاری از مناطق دیگر می‌باشد. استانی که علاوه بر تقدیم برجستگان علمی و فرهنگی، با داشتن هيئات حسینی بسیار معظم و عزاداری‌های پرشور و منحصر به فرد خود، کل کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

در ادامه این حکم «تعامل هم‌افزا با نهادهای انقلابی و حاکمیتی، تکیه‌ بر تشکل‌ها و ظرفیت‌های مردمی، اهتمام ویژه در به میدان آوردن جریان‌های دانشجویی و طلبگی و اتصال وثیق به سرمایه‌های انسانی، علمی و تبلیغی حوزه‌های علمیه و علمای بلاد» به عنوان مهم‌ترین وظایف حجت‌الاسلام والمسلمين سعید احمدی در این جایگاه آمده است.

گفتنی است، پیش از این حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی زنجان بوده است.