.::.پیام دکتر طهرانچی به جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی زنجان.::.

شهريور 97

تاریخ: 1397/06/19 - 04:18


پیام دکتر طهرانچی به جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی زنجان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت دومین جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرنگاز خبرگزاری آنا از زنجان، دومین دوره جشن فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برای تمام مقاطع تحصیلی دانشجویان عصر روز گذشته با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان و جمعی دیگر از مسئولان دولتی و دانشگاهی در سالن آمفی‌تئاتر این دانشگاه برگزار شد.

محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت برگزاری این جشن پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ز گهواره تا گور دانش بجوی

فرزندان عزیزم، دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی زنجان

حال که به لطف الهی و کوشش و تأسی از سیره ائمه اطهار(ع)، دوره تحصیل خود را با اراده و توکل بر خدا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با موفقیت سپری کرده‌اید، صمیمانه این توفیق و کامیابی را به شما و خانواده محترمتان تبریک می‌گویم.

جای بسی خرسندی است که شما عزیزانم در دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان به کسب علم و دانش پرداخته‌اید. مسلماً دانش‌آموختگی شما فرهیختگان، نقطه شروع همت و تلاش برای آبادانی این سرزمین، زمینه‌ساز توسعه، تعالی علمی و فرهنگی کشور است.

امید است با بهره‌گیری از تجربیات سال‌های تحصیل خود در دانشگاه آزاد اسلامی بتوانید زمینه پویایی و بالندگی، توسعه علمی و به‌تبع آن حل مسائل و مشکلات جامعه را به‌بهترین شکل ممکن فراهم کنید. بی‌شک این مهم در سایه تعهد و تلاش و مزین‌بودن به اخلاق اسلامی، محقق می‌شود.

در پایان از خداوند متعال می‌خواهم شما فرهیختگان وارسته با تلاش و جرأت علمی خویش بتوانید بستری فراهم سازید تا ایران اسلامی، روزبه‌روز به کمال و تحقق آرمان‌های والای انقلاب و اسلام نزدیک شود و قله‌های علم و دانش جهان را فتح کند.