فراخوان شرکت در جشنواره پژوهشگر برتر استان به اطلاع می رساند مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده استان همزمان با هفته پژوهش استانی برگزار خواهد شد .خواهشمند است در صورت تمایل مدارک خود را حداکثر تا تاریخ 7/09/1400 به پژوهش دانشکده تحویل نمایید. لطفا توجه داشته باشید که امتیاز متقاضیان در فاصله زمانی 3 ساله 1/07/ 1397 تا 31/06/1400 محسوب شده و برگزیدگان ادوار گذشته هفته پژوهش استانی معرفی نخواهند شد. مدارک دریافتی در اداره پژوهش دانشگاه بررسی و به کمیته استان ارسال خواهد شد.
شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور شناسایی و تشویق اعضای هیئت علمی، دانشجویان، دانش‌آموزان و فناوران این دانشگاه در زمینه های مختلف علمی، پژوهشی و فناوری «نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان» را همانند سال های گذشته به صورت یکپارچه و ملی برگزار می کند. علاقمندان میتوانند مدارک و مستندات خود را حداکثر تا تاریخ 10 آذرماه 1400 به پژوهش دانشکده ها تحویل نمایند. جزئیات شرکت در جشنواره در بخشنامه شماره 4718 مورخ 5/08/1400 بصورت کامل در دسترس می باشد.
موضوعات محوری هفت گانه جشنواره: شامل حماسه دفاع مقدس ۳۱ شهریور، اربعین حسینی ۱۷ مهرماه، حماسه ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی، حماسه روز دانشجو روز ۱۶ آذر، حماسه برائت از فتنه روز ۹ دی، حماسه شهادت حاج قاسم سلیمانی و حماسه ۲۲ بهمن ماه پیروزی انقلاب اسلامی می‌شود.
جهت دیدن عکسهای بیشتر کلیک کنید
دسترسی سریع