رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان سیاست کلی دانشگاه را «مسئله‌محوری» دانست و گفت: «برای تحقق این سیاست حدود ۴۰ مسئله مهم در زنجان در موضوعات مختلف نظری و عملی گردآوری شده تا دانشگاهیان برای آنها راه حل ارائه کنند.»
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت: « رویکرد حل مسئله و اعلام سیاست‌های پیشگیرانه در مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات قطعاً موجب موفقیت سیستم ارزیابی دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود.»
در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر لطفا با آدرس ایمیل pna@iau.ac.ir
در اجرای بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ، ساعت کاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان از اول اردیبهشت ماه سال 1399 تا پایان ماه مبارک رمضان طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 13:30 می باشد و روزهای پنجشنبه بخش های اداری و اجرایی تعطیل می باشد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه‌ها وظیفه پاسخگویی به چالش‌های اجتماعی را برعهده دارند، گفت: امروز مردم و کشور بیش از هر زمان دیگر به فعالیت دانشگاه‌ها احتیاج دارند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان از برگزاری متوسط روزانه ۶۰۰ کلاس آموزش مجازی و غیرحضوری در واحدهای دانشگاهی این استان خبر داد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت: «سیستم‌های توانمند می‌توانند با تدبیر تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند و برای توسعه و تعالی گام بردارند.»
مدارسی متمایز با روشی نوین در آموزش و مهارت  دانش آموزان پیش دبستانی دخترانه و پسرانه  پایه های اول تا سوم ابتدایی دخترانه و پسرانه
با توجه به انتشار اخبار غیرمستند و موثق در برخی سامانه های اطلاع رسانی وفضای مجازی آخرین اطلاعات و اخبار در خصوص کرونا ویروس در سامانه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی منتشر می گردد. اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان می توانند آخرین رخدادهای مربوط به کرونا ویروس را در این سامانه مشاهده نمایند. هشدارهای بهداشتی را جدی بگیریم
اساتید محترم دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با توجه به بخشنامه سازمان مرکزی و در اجرای برگزاری کلاس های آموزشی بصورت غیرحضوری لازم است جهت اطلاع از نحوه برگزاری کلاس های مجازی، در گروه زیر عضو شده و نسبت به اجرای بخشنامه و دستورالعمل ها اهتمام جدی بعمل آید: https://chat.whatsapp.com/JrpmyRClQyh۷۳pWRuIK۵Zr معاونت علمی واحد زنجان
همزمان با ۱۵ اسفند روز درختکاری دو اصله نهال به یاد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دانشجوی واحد زنجان در محوطه این دانشگاه غرس شد. دکتر علیرضا فیروزفر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با اشاره به رشادت های شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت : اولین نهال غرس شده به پاس مجاهدت های این شهید سرافراز است که دین خود را به دین و میهن ادا کرد و باید یاد و نام این بزرگ مرد تاریخ جبهه مقاومت در دل ها و ذهن ها زنده بماند. وی همچنین دومین نهال روز درختکاری را در محوطه ساختمان سهروردی بنام زنده یاد خادم الزهرا(س) حاج مهدی امیرفضلی دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی زنجان که چندی پیش دارفانی را وداع گفت غرس کردند. در مراسم روز درختکاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان ، حجت الاسلام احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی ، حجت الاسلام نقی لو رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی ، اعضای هیات رئیسه و جمعی از اساتید و کارکنان واحد زنجان حضور داشتند.
فرا رسیدن سال نو خورشیدی را به دانشجویان عزیز ، اساتید گرامی و کارکنان محترم دانشگاه آزاد اسلامی زنجان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال در سال پیش رو برای همه عزیزان سلامت و سعادت آرزو می نمائیم. (روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان)
جهت دیدن عکسهای بیشتر کلیک کنید